F910J477KNC datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    F910J477KNC
  • Производитель
    Nichicon corporation
  • Описание
    AVX Corporation F910J477KNC RoHS: yes Capacitance: 470 uF Voltage Rating: 6.3 V ESR: 100 mOhms Tolerance: 10 % Case Code - in: 2917 Case Code - mm: 7343 Height: 2.8 mm Mfr Case Code: N Case Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Series: F91 Product: Tantalum Solid Low ESR Standard Grade Dimensions: 4.3 mm W x 7.3 mm L Package / Case: 2917 (7343 metric) Termination Style: SMD/SMT